Новини

      15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 25 - річниця виведення радянських військ з Афганістану.
      З цієї нагоди 13 лютого в Житомирському інституті медсестринс-тва відбувся вечір-реквієм «Сторінками історії», організаторами якого стали профком співробітників та студентський профком. Це був особливий спогад, сповнений болю, відчаю, в той же час незламного духу.
      У ході проведення заходу було продемонстровано документальний відеоряд «Фрагменти бойових дій в Афганістані», з метою гідного вшанування мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, призваних до лав Радянської Армії з України. Зі своїми спогадами про бойові будні Афганської війни поділився викладач інституту Віктор Павлович Авдєєв. З вуст одного з організаторів вечора, психолога інституту Галини Станіславівни Полчанової, прозвучали болючі слова дружини, яка чекала чоловіка з війни. Це були спогади про юність, опалену війною.
      Завершився вечір вшануванням воїнів, які загинули та померли від поранень хвилиною мовчання. Відбулась церемонія покладання квітів до меморіальної дошки випускникам закладу, загиблих у Афганістані.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube