Новини

       Благодійне свято для дітей з обласного притулку для неповнолітніх організували студенти 201 групи відділення «Сестринська справа» (куратор- Рубан-Щуковська Т.О.) та 203 групи відділення «Сестринська справа» (куратор – Чеботар І.Ю.).
      Виявляється, щоб зробити добру справу, потрібно зовсім небагато: вміти співчувати та мати бажання допомогти тим, хто цього потребує. Була організована цікава розважальна програма для дітей з веселими іграми та конкурсами; майбутні медсестри розповіли дітям казку про страшного черв’ячка, який може оселитися в організмі, якщо не мити руки, після чого дітки пообіцяли завжди ходити із чистими руками, а також малеча разом зі студентами-медиками вчили безграмотну Ворону читати, рятували Їжачка від жадібності, Зайчика – від боягузтва, а Кішечку - від лінощів.
      Для дітей з обласного притулку були придбані солодощі, канцтовари та зимове взуття, а також кожна дитина отримала від студентів окремий дарунок – яскраву чашку та цукерки. Винагородою за добру справу стали усмішки та вдячні обійми дітей, до яких доля повернулася не найкращою своєю стороною. Робити добрі справи ніколи не пізно!
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com