Новини

      12 квітня викладачами інституту медсестринства Титарчук Л.П. Та Рубан-Щуковською Т.О. була організована екскурсія для студентів до с. Буки, Сквирського р-ну Київської обл., де милувалися красою ландшафтного парку. Незважаючи на прохолоду та дощ, екскурсія видалась цікавою, і погода не змогла перекреслити враження від краси, яку студенти мали змогу побачити.
      Парк був закладений на березі ріки Роставиця сквирівським підприємцем І.М. Сусловим у 1996р. По сусідству з парком знаходиться притулок для дітей-сиріт, який підприємиець також утримує за власні кошти.
      З любов’ю та натхненням був приведений до ладу куточок природи на березі ріки. Це відчувалось на кожному кроці: у мармурових скульптурах, у фонтанах, у містках та алеях, у штучних водоспадах та садках. Екскурсовод розповів студентам, що в оздобленні будівель на території парку можна побачити символічне число «сім», що, на думку Суслова І.М. ,є щасливим для нього (він сьома дитина в сім’ї, назва цієї цифри складає його ініціали тощо).
      На території парку знаходиться церква, своєрідна «Долина казок», міні-зоопарк, купальня. Серед унікальних речей – камінь «Око Боже» (ззовні – звичайний граніт, а всередині він чорний, у формі трикутника), кажуть, що біля цього каменя сильна енергетика; також камінь, привезений з Єрусалиму, що допомагає незаміжнім дівчатам створити сім’ю або дарує лад у родині (за легендою, біля цього каменя Ісус благословив наречених).
      Сам парк нагадує маленький куточок раю на землі, де приємно відпочивати та насолоджуватись чудовими краєвидами. До речі, вхід до парку, а також всі церковні обряди є безкоштовними.





Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com