Новини

      «Вони першими ринулись в бій…» - під такою назвою пройшов захід для студентів інституту медсестринства, присвячений загиблим під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Організаторами заходу виступили Драган Т.М. та Федорець Г.В. – викладачі БЖД інституту.
      Майже 25 років пройшло з того часу, коли вибухнув реактор на четвертому енергоблоці чорнобильської АЕС. Це була найпотужніша на той час атомна електростанція в Європі, гордість Радянського Союзу, але Чорнобиль назавжди увійшов як місто, що дало назву одній з найбільших в історії людства техногенних катастроф.
      Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять загиблих, тих, хто першим закрив собою вогонь: Володимира Правика, Миколи Ващука, Василя Ігнатенка, Вікора Кибенюка, Миколи Тищенка, Володимира Тищури. Також студентам був продемонстрований фільм про події 26 квітня.
      Жоден з гостей та учасників заходу не залишився байдужим до спогадів викладача Федорець Галини Василівни, яку безпосередньо торкнулася ця трагедія. Галина Василівна народилася і виросла в м.Чорнобилі, вона працювала в школі-інтернаті, народила донечку. Звістка про термінову евакуацію пролунала як вирок. Залишивши все, вона була вимушена із сім’єю виїхати з рідного міста.
      «Пречиста Діво, збережи цей світ,
      А в ньому – нашу рідну Україну!»
      Такі рядки звучали наприкінці заходу. Так хочеться, щоб молоде покоління з відповідальністю ставилось до життя, до всього, що їх оточує. І щоб ніколи не повторювались такі жахливі трагедії, як 26 квітня 1986 року.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube