Новини

       В конгрес-центрі інституту медсестринства відбулось своєрідне свято єднання студентських талантів - гала-концерт конкурсу «Дебют першокурсника». Концерт зібрав у залі всю творчу молодь та їх прихильників, які здобули свої перші студентські перемоги.
      Конкурс «Дебют першокурсника» давно став традиційним для інституту. Щороку нове поповнення студентів демонструє свої таланти у найрізноманітніших мистецьких жанрах. Майбутні медпрацівники змагаються між собою у читанні поезій, виконанні пісень, хореографії, акторській майстерності тощо. Разом з кураторами за допомогою художніх керівників студенти готують концертні міні-програми, в яких можна побачити на скільки згуртована група, на скільки молодь є креативною та відповідальною. Два дні відбувається свято молодості, таланту і натхнення. Професійне журі визначає переможців, які потім отримують винагороди та беруть участь у святковому гала-концерті.
      Цього року на гала-концерті виступали Юрій Пунченко (володар призу голови журі), який одразу ж після першого свого виступу на конкурсі здобув прихильність студенток та викладачів за свою безпосередність, а також приємний голос. Студентки 103 групи відділення «Сестринська справа», які на високому рівні поставили сучасний танець, Альона Захарченко – переможець в номінації «Золотий голос», Тетяна Кириєнко, яка вразила глядачів своїм спортивним танцем, студенти 204 групи «Сестринської справи», що стали переможцями в номінації «Акторська гра» з інсценівкою за мотивами твору М.Старицького «По-модньому», Дмитро Бухта (магістр медсестринства), який отримав перемогу в номінації «Кращий рейпер» та інші. Концерт проводили переможці в номінації «Майстер конферансу» Максим Ковтонюк, Каріна Захарченко, а також переможець в номінації «Яскрава обдарованість» Анастасія Коваленко, яка справді вміє все: і співати, і грати на музичному інструменті і професійно проводити концерти.
      Переможці отримали подарунки від профспілкового комітету студентів, а також море оплесків та вдячних усмішок глядачів.
      Були відзначені також найкращі групи: гран-прі - 204 л/с; 1 місце – 101л/с ; 2 місце – 202з/т, 101с/с, 402м/бак; 3 місце – 205л/с, 202а/с, 204з/г; Приз глядацьких симпатій – 204с/с.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube