Новини

      За ініціативи працівників психологічної служби Житомирського інститут медсестринства Боримської Л.В. та Полчанової Г.С. та сприяння проректора з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В. 30 травня 2014 року була проведена благодійна акція «Коли посміхається малеча»/Свято дитячої посмішки» до Міжнародного Дня захисту дітей.
      В ній взяли участь студенти 402 групи відділення «Медична сестра – бакалавр » - Вознюк Світлана, Іванисько Ольга, Сачук Дарина, Шимончук Анастасія, студентка відділення «Медична сестра - магістр» Яворська Наталія та випускния 2013 року нашого закладу Білявська Анна
      Нам вдалося побувати й на святі, яке підготував педагогічний колектив Будинку дитини для своїх вихованців та гостей.
      Під час зустрічі для маленьких мешканців представниками Житомирського інституту медсестринства були вручені засоби особистої гігієни та солодкі подарунки.
      Тут життя йде за особливими правилами й в особливих умовах, але незмінним залишається турбота про дітей, на долю яких випало бути далеко від своїх матерів.
      Давайте разом зробимо все задля того, щоб кожна дитяча сльозинка була лише від радості у теплих материнських обіймах!
      Відповідальне батьківство повинно стати нормою - тоді й дітей щасливих побільшує в світі.
      За гостями зачинилися двері, а маленький сліпий та глухий хлопчик залишився. До нього підійде вихователька, погладить ніжно по голівці і він знову посміхнеться.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube