Новини

      КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» 21-23 жовтня приймав участь у Шостій Міжнародній форум-презентації «Інноватика в сучасній освіті» організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.
      На форумі було представлено 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції, Словаччини.
      В ході освітнього форуму учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження інновацій у діяльність закладу освіти, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.
      Навчальним закладом було представлено підручники та навчальні посібники авторами яких є викладачі інституту, матеріали щодо використання інноваційних педагогічних технологій, міжнародного співробітництва, науково-дослідної діяльності, профорієнтаційної роботи серед молоді, досвіду із забезпечення якості освіти, компетентнісного підходу в освітній діяльності вищої школи, розвитку студентського самоврядування, розвитку студентської науково-дослідної роботи.
      За результатами роботи форуму та конкурсу з тематичних номінацій навчальний заклад отримав Почесне звання «Лауреат конкурсу» та дипломом у номінації «Інновації в освітній діяльності вищого навчального закладу із забезпечення якості освіти».


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com