Новини

      Продовжуючи традиції активної співпраці науковців Житомирського інституту медсестринства на міжнародному рівні, делегація викладачів і студентів у складі проректора з наукової роботи, доктора медичних наук Свиридюка Василя Зінов’євича, завідувача навчально-методичною лабораторією, кандидата педагогічних наук Шигонської Наталі Вікторівни та студентки-магістра 702 групи спеціальності «Сестринська справа» Рябухи Ірини Ігорівни прийняла участь у ІV Підкарпатських міжнародних дебатах науково-студентського товариства медичних сестер на тему «Методологія наукових досліджень в медсестринстві» 29-30 вересня 2014 року м. Жешув (Польща), ІV Міжнародній науковій конференції наукового студентського товариства медичних сестер Підкарпатського регіону «Якісні та кількісні дослідження у медсестринстві» 1 жовтня 2014 року м. Жешув (Польща) та Науково-освітній конференції ІV Жешувські дні медсестринства 1 жовтня 2014 року м. Жешув (Польща).
      Учасники дебатів у формі ділової гри та шляхом створення проблемних груп представили результати наукових пошуків у галузі медсестринства, розкривши актуальні питання у фаховій діяльності медичних сестер, та напрями удосконалення роботи наукового студентського товариства Житомирського інституту медсестринства, що з кожним роком розширює коло наукових інтересів і охоплює все більшу кількість студентів. Рябуха Ірина посіла перше призове місце за англомовне представлення власних наукових доробків.
      Свиридюка Василь Зінов’євич головуючи на пленарному засіданні висвітлив основні напрями наукової роботи інституту, зазначивши що пріоритетом є обґрунтування медсестринства як наукової спеціальності, що відповідає міжнародним стандартам. Було визначено напрями наукової співпраці, що дозволить реалізувати двосторонній підхід у розробці перспективних проблем у практиці медичних сестер України та Польщі.
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com