Новини

      Нещодавно в інституті медсестринства співробітниками бібліотеки був організований виховний захід на тему «Ксенофобія – негативне суспільне явище».
      Як зазначили ведучі (Шарнопільска В.Ю. Голумбевська М.В.), світ одвічно був і лишається недосконалим. За статистикою з кожним роком, навіть в економічно розвинених країнах зростає смертність, кількість самогубств, злочинів, розлучень, невиліковних захворювань, такі як СНІД і багато інших, поширюється міжнаціональна непримиренність, що часто призводить до кровопролитних зіткнень: часом у межах держави, часом – однієї вулиці.
      Метою заходу було визначити сутність понять «ксенофобія», «толерантність»; розвинути адекватну самооцінку, вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну позицію; а також сприяти прияти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок тощо.
      На заході були представлені результати анкетування, де визначалось знання та розуміння студентами таких понять як «толерантність», «ксенофобія», а також ставлення студентів до представників інших національностей. Учасники заходу розповідали про те, як потрібно себе поводити, коли людина стала об’єктом переслідувань та знущань. Інтерактивний театр «Персона» презентував своє бачення проблеми одного з видів ксенофобії – СНІДофобії інсценізацією «Друзі?». Студенти 101л\с розповіли про наслідки ксенофобії. Звучали пісні «Береги любов» та «Квітка-душа», а також була запалена символічна свічка толерантності.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com