Новини

Педагогічні читання - на вищий рівень!

      Саме з таким настроєм готували і 20 березня провели педагогічні читання в житомирському інституті медсестринства.      Цього року вони присвячувалися 120-річчю з дня народження видатного українського драматур¬га Миколи Гуровича Куліша.
      «Талант, не підвладний часу» - у цій назві педагогічних читань вкладено суть та сенс життя і творчості відомого не лише в Україні письменника.
      Вперше у такого роду педагогічних читаннях були задіяні не лише викладачі гуманітарних предметів, а й викладачі фізичного виховання, педіатрії, психології, біології. У своїх доповідях педагоги: Ольга Борисівна Жидецька, Марина Сергіївна Данилюк, Ольга Олександрівна Кирпонос, Галина Василівна Чекурда, Любов Вадимівна Боримська, Людмила Станіславівна Голінка, Тетяна Олександрівна Рубан-Щуковська гли¬боко і натхненно розповіли про основні віхи жит¬тя та творчі здобутки М.Г.Куліша, захоплення його творчістю і вдячну пам'ять нащадків.
      Окрім викладачів, активну участь у педагогічних чи¬таннях взяли студенти 1-го та 2-го курсів відділень «Лікувальна справа» і «Стоматологія»: Віра Марушка, Юлія Моргун, Анна-Марія Стафійчук, Катерина Діхтієвська та Катерина Зінкевич, які під керівництвом викладачки Тетяни Кузьмівни Ковалевської на висо¬кому рівні підготували декламування віршів - посвят М.Г.Кулішу, інсценівку його п'єси «Мина Мазайло».
      Упродовж усього заходу фоном звучала музика Людвіга ван Бетховена - Соната № 8 «Патетична» та «Місячна соната», що великою мірою надавало всьому, що відбувалося, неабиякої урочистості та значимості.
      Організатором цього непересічного заходу ста¬ла молодий педагог - викладачка української мови і літератури Лілія Миколаївна Баранова. Вважаю, що мета досягнута: педагогічні читання пройшли на висо¬кому рівні!
Іванна Коломієць.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com