Новини

       Упродовж 01.04 – 05.04 в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР проходив тиждень природничо-математичних дисциплін, у межах якого було проведено ряд заходів: олімпіаду з математики, конкурс фізико-математичних, хімічних та біологічних студентських стіннівок, інтелектуальну фізико-математичну гру.
      3 квітня відбулась фізико-математична вікторина «Щасливий випадок» між збірними командами перших курсів відділень «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Стоматологія», організаторами якої стали викладачі математики та фізики: Хробуст О.В., Левківська С.М. та Невмержицька А.Л.
      На кожному етапі конкурсу студенти демонстрували знання з фізики і математики, кмітливість, винахідливість, творчі здібності. Перше місце у вікторині здобула команда «Перпендикулярні зуби» (студенти відділення «Стоматологія»), друге місце – команда «Формула успіху» (студенти відділення «Сестринська справа»), а третє – команда «PEOPLE in white» (студенти відділення «Лікувальна справа»).
      Того ж дня було проведено хіміко-біологічний ярмарок, де студенти мали можливість виявили глибокі знання з хімії та біології: кожна правильна відповідь оцінювалась «смайликом» та солодким сюрпризом. Найбільшу кількість «смайликів» отримали Бобир Аліна (101 С/С), Бобков Олександр (101 Ст), Дзизиль Іванна (101 Ст), Шейн Ольга (101 С/С), які були відзначені грамотами.
      Упевнену перемогу в ІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики та конкурсі «Наука – це цікаво» від проекту «На урок» здобула студентка 101 групи відділення «Сестринська справа» Наумова Олександра, ще декількох студентів відділення «Сестринська справа» та «Стоматологія» відзначено сертифікатами за участь.


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube