Новини

      Так непомітно проходить день за днем, час не зупиняє свій відлік роботи, люди змінюються, навколо все змінюється. Але у похмурі та буденні дні, як яскравий промінчик, приходить до нас свято Матері. Лише вони, матері, у важкий час дають нам пораду і розраду, втамовують наший біль і виховують прекрасне, пробуджують духовне.
      У цей святковий день слова подяки для матерів висловили студенти 101 групи відділення: « Стоматологія ортопедична» (куратор – Плоткіна Л.П.).
      У цей святковий день слова подяки для матерів висловили студенти 101 групи відділення: « Стоматологія ортопедична» (куратор – Плоткіна Л.П.).
      Відео про мам не залишило байдужим жодного присутнього у залі. Воно навіяло ностальгію по рідній домівці, по ніжним рукам мами та лагідному її слову. Після пісні «Я хотів привітати» у виконанні Громадського Віталія та Бєланова Олександра глядачі зрозуміли, що необхідно частіше казати теплі слова матусям.
      Чжміль Анджеліка ще раз довела, що мами –найцінніше, що є у житті. І дала глядачам цінну пораду вірші:«Не забывайте матерей».
      Великий сюрприз підготувала і куратор групи Людмила Петрівна Плоткіна, яка розповіла нам із власного досвіду історію про велику та міцну дружбу з своєю мамою: «Моя мама – мій друг».
      На цьому сюрпризи не скінчилися,і як фінал дійства Олег Свєтлаков та Максим Мельник підготували слайд-шоу з фотокартками з дитячих та дорослих років студентів 101 групи та їхніх мам.
      Майбутні зубні техніки порадили цінувати своїх матусь та любити їх понад усе, і подякувати їм за те, що вони просто є у нашому житті і за все, що зробили для нас!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com