Новини

      23 квітня в стінах КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулось засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області. У ході засідання було піднято наступні питання: Голова Ради директорів Ніколенко О. В. охарактеризував поточний стан системи освіти і актуальні завдання, що ставить МОН України.
      Директор Медичного коледжу КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Піскарьова А. І. окреслила інноваційний підхід до організації підготовки молодших спеціалістів у Медичному коледжі Житомирського інституту медсестринства як запорука високої якості освіти.
      Директор КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Солодовник О. В. ознайомила членів Ради з роботою Новоград-Волинського медичного коледжу з підвищення професійної компетентності викладачів як конкурентоспроможних фахівців.
      До уваги учасникам засідання Ради були представлені відкриті заходи:
      • Інтегроване експериментальне заняття-пригода з української літератури та математики на тему: «Дослідження за допомогою функцій та їх графіків основних сюжетних елементів роману І. Багряного «Тигролови» (метод-інтеграція).
      • Майстер-клас з дисципліни «Догляд за хворими» на тему: «Внутрішньовенні ін’єкції» (метод проектів).
      • Майстер-клас з дисципліни «Хірургія» на тему: «Надання першої долікарської догоспітальної допомоги потерпілим» (рольова гра).
      • Майстер-клас з дисципліни «Внутрішні хвороби» на тему: «Надання невідкладної допомоги при нирковій коліці» (метод експертних груп).
      • Майстер-клас з дисципліни «Профілактика стоматологічних захворювань» на тему: «Герметизація фігур» (кейс-метод).
      • Майстер-клас з фізики на тему: «Ядерний реактор» (метод впровадження мультимедійних матеріалів за допомогою інтерактивної дошки).
      Студентський інтерактивний театр «Персона» представив членам засідання виступ на тему: «Україна не стане на коліна!».
      Учасники засідання Ради ознайомились з навчально-методичною базою та методичним забезпеченням навчального процесу в Медичному коледжі Житомирського інституту медсестринства.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com