Новини

      30 квітня 2015 року у Житомирській обласній філармонії ім.С.Ріхтера відбувся Другий обласний фестиваль інтерактивних театрів “Об’єктивНА реальність”.
      Студентський інтерактивний театр Житомирського інституту медсестринства «Персона» з- поміж десяти колективів став володарем Призу глядацьких симпатій, а також отримав перемогу у номінації «Найкраща режисура» (керівник театру – викладач інституту Рубан-Щуковська Т.О.).
      Метою цьогорічного фестивалю було розширити знання молоді з протидії насильству у сім`ї, зокрема насилля над жінками, тому і тематика інтерактивних вистав була відповідною. Учасники театру інституту медсестринства представили на розсуд глядачів та журі інтерактивну виставу «Тільки не говори мамі. Історія однієї зради» (за однойменною повістю Т.Магуайр). Сюжет вистави був психологічно складним та напруженим, який змушував глядачів уважно спостерігати за розвитком подій, затамувавши подих. Молоді студенти-актори вдало справились зі своєю задачею, передавши усі відчуття головної героїні, яка пережила кривду з боку батьків.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com