Новини

       Нещодавно в інституті медсестринства з відбувся сольний концерт молодіжного вокально-інструментального гурту «Соль дієз».
      Цей концерт став своєрідним подарунком для майбутніх медиків з нагоди Дня студента, а ще унікальність події полягала у тому, що учасники гурту – студенти Житомирського інституту медсестринства: Артем Цівко – майбутній зубний технік (соло-гітара), Владислав Монзолевський – студент стоматологічного відділення (барабани), Віталій Білявський – студент відділення «Стоматологія ортопедична» (бас-гітара) та Михайло Каменчук також опановує спеціальність зубного техніка (вокал).
      Це був перший сольний концерт групи. За рік існування гурт набув неабиякої популярності серед студентів інституту і не тільки. Свою творчість хлопці вже показали і в обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги, і на різноманітних міських культурних заходах.
      В конгрес-центрі інституту медсестринства зібрались шанувальники творчості молодих та обдарованих студентів, не залишивши жодного вільного місця. Глядачі підспівували і танцювали під знайомі пісні, мали можливість задати запитання учасникам гурту. Вразила різноманітність стилів і жанрів, в яких грають учасники «Соль дієз»: це і рок, і поп-музика тощо. Були виконані також авторські композиції на музику і слова А.Цівка та М.Каменчука.
      Концерт видався, як висловились студенти та гості, мега-позитивним, хлопці вразили своєю харизматичністю, а отже, відбою від прихильниць не було.
      Гурт «Соль дієз» висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні концерту ректору Житомирського інституту медсестринства Шатило В.Й. та голові ППО студентів І.М. Кочук-Охман.Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube