Новини

      Подарунок для студентів-сиріт та студентів, позбавлених батьківського піклування, а також для студентів з особливими потребами з нагоди Дня Святого Миколая влаштували працівники соціально-психологічної служби інституту (Боримська Л.В.), викладач української мови та літератури інституту (Рубан-Щуковська Т.О.) профспілковий комітет студентів в особі Кочук-Охман І.М., профком співробітників (Полчанова Г.С.), а також колектив художньої самодіяльності інституту.
      Це свято вже стало традиційним. Як зазначила організатор, соціальний педагог та психолог інституту Боримська Л.В., 7 років поспіль для студентів цієї категорії влаштовується такий захід, який проходить в МЦ «Альтаїр». Тут можна відпочити, поспілкуватись, поласувати солодощами, взяти участь у конкурсах і обов’язково кожен з присутніх отримує подарунок від Святого М иколая. Вечір організовується саме для студентів цієї катеогрії, запрошується адміністрація інституту, працівники гуртожитку, щоб студенти могли відчути підтримку, тепло та зрозуміти, що вони не самотні у цьому світі.
      Щороку свято має певну тематику. Цьогоріч воно проходило під назвою «У колі друзів». За задумом організаторів, Св.Миколай залишив послання у вигляді сніжинки, яку необхідно було скласти, виконуючи певні завдання. Студенти готували вітальні листівки, вчились новорічному привітанню мовою жестів, відгадували пісні, брали участь у гаданні по-медичному тощо. Все це перепліталось з музичними номерами.
      В інституті медсестринства на сьогодні навчається 76 студентів-сиріт і жоден з них не залишився буз уваги. Свято вийшло по-домашньому теплим, веселим та динамічним. Наприкінці вечора за доброю традицією всі учасники взялися за руки і танцювали у дружньому хороводі під веселу пісню.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com