Новини

      «Скажем наркотикам – ні!» - саме під такою назвою пройшов відкритий виховний захід, організований викладачем сестринських дисциплін та куратором 304 групи відділення «Акушерська справа» Титарчук Ларисою Павлівною.
      Актуальність заходу полягала у жахливій статистиці, яка на сьогоднішній день має місце в Україні: кожна 10 сім’я в Україні стикається з проблемою наркоманії; щороку від наркотиків помирає 10 -12 тис. людей; за даними МОЗ України від 8 до 26 % школярів у віці від 13 до 16 років спробували вживати наркотики хоча б один раз; за даними Міністерства внутрішніх справ України в 2013 році ріст тяжких злочинів склав 40 %, в порівнянні з минулими роками, при чому кожен 7 злочин був скоєний на ґрунті наркотиків.
      Студенти підготували доповіді та презентації, в яких розповідали про історію появи і розповсюдження наркотичних речовин (Ольга Зимуха), про статистику вживання наркотиків молоддю йшлося у доповіді Ольги Білгородської. Надія Білгородська ознайомила слухачів із видами наркотиків, Любов Бобчук – з впливом наркотиків на вагітну жінку. Про наслідки вживання наркоречовин відомими людьми йшлося у доповіді Катерини Наумчук, наприклад, соліст легендарної групи Queen, Фреді Меркьюрі, став жертвою СНІДу; світовий чемпіон Грег Лунагис помер від СНІДу; Уїтні Хьюстон - безнадійна жертва наркотиків; головний герой культового фільму «Один дома», Маколейн Калкин, лікується від наркотичної залежності.
      Марковець Жанна підсумувала виступ своїх одногрупниць власним віршем, де розкрила ставлення до наркоманії: «Спочатку – це спокуса, а далі буде жах. В нас стільки наркоманів, що на очах лиш страх…»
      До уваги студентства був представлений відеосюжет на тему : «Ускладнення після вживання ін’єкційних наркотиків», переглянувши який, більшість студентів остаточно вирішили сказати наркотикам тверде «НІ!».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com