Новини

       Своєрідний конкурс краси, таланту та винахідливості організували куратори 101 та 103 груп відділення «Сестринська справа» Левківська С.М. та Хробуст О.В.
      Захід під назвою «Принцеса тут я!» об’єднав представниць найчарівнішої статі, майбутніх медсестричок, які боролись за звання принцеси балу. За сюжетом, молода красуня загубила туфельку і тепер її мають розшукати. Але у зв’язку з тим, що туфелька підійшла всім, то принцесу шукали за такими критеріями: привабливість, інтелект, винахідливість, акторська майстерність, вміння працювати у команді тощо. Сищиками-ведучими виступили самі куратори груп, а також студентки 101с\с. Були присутні свідки: мачуха та дві доньки (студентки 103с\с), які, як не дивно, досить по-доброму відгукувались про так звану Попелюшку. Також на свято запросили журі на чолі із заввідділенням «Сестринської справи» Поплавською С.Д.
      Для того, щоб довести, що саме вона є принцесою, дівчатам довелось пройти чимало випробувань.
      Першим випробуванням було якнайоригінальніше представити себе. Конкурсантки підготували презентації про свої захоплення і таланти, читали вірші, де кожна підкреслювала свою індивідуальність: «Я справжня, я така, як є…». Також майбутнім принцесам довелось презентувати рекламу здорового способу життя та проект протидії тютюнопалінню і наркотикам. Свою акторську майстерність учасниці розкрили у конкурсі «Показуха», в якому повинні були без слів показати казку, а глядачі – відгадати її. Випробуваннями на шляху до перемоги стали конкурси «Відгадай прислів’я» та дефіле.
      Варто зазначити, що на заході були активно задіяні глядачі, з якими проводились цікаві ігри та конкурси, а також всі мали можливість переглянути гумористичний фільм про життя студентів 1-го курсу відділення «Сестринська справа», зроблений самими студентами.
      Надзвичайно складно було визначити, хто ж є справжньою принцесою. Сищики та журі, здається, розгубились. Отже, вирішили нагородити всіх, відзначивши дівчат у номінаціях: «Міс талант» (Ковальчук А., 103с\с), «Міс інтелект» (Рибак І., 102с\с), «Міс Винахідливість» (Лісогурська А., 101с\с), «Міс Чарівність» (Чепіль С., 101с\с), «Міс Грація» (Лтивинчук І. 103с\с), «Міс Ерудиція» (Лисенко Г., 103с\с), «Міс ніжність»(Петруняк Ю., 102с/с), «Міс фантазія» (Шлюхтич К., 101с/с), та ін. А принцесою балу було обрано завідуючу відділення «Сестринська справа» Полавську С.Д., для якої це стало справжнім сюрпризом та викликало радісні овації глядачів та учасниць конкурсу.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com