Новини

      КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» 13-15 листопада брав участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2014» організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання». В роботі виставки взяли участь провідні навчальні заклади України та закордонні навчальні заклади з 70 країн світу серед яких: Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Франції, Австрії, Німеччини, Японії, Ірландії, Канади, Швейцарії та Греції.
      Навчальним закладом було представлено підручники та навчальні посібники авторами яких є викладачі інституту, матеріали щодо використання інноваційних педагогічних технологій, міжнародного співробітництва, науково-дослідної діяльності, профорієнтаційної роботи серед молоді, компетентнісного підходу в освітній діяльності вищої школи, розвитку студентського самоврядування, розвитку студентської науково-дослідної роботи.
      За результатами роботи виставки навчальний заклад був нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління».


Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com