Новини

       Справжнім подарунком для викладачів та студентів інституту з нагоди Дня української армії став виховний захід, організований викладачем історії Чорнопиською О.І. «Стежками війни».
      У заході брали участь студенти 204 групи відділення «Сестринська справа» та 204 «Лікувальна справа».
      Це було надзвичайне театралізоване дійство, доповнене відео- та фотоматеріалами, де головною сюжетною лінією пролягало спогади дівчат-військових про жахливі знищення євреїв у Бабиному Яру, Сталінградську битву, концтабір «Яновський», діяльність партизан тощо. Звучали усім відомі пісні часів Другої Світової війни у виконанні Пунченка Ю., Потайчук О., Галєб М.
      Талановиті студентки-акторки із сестринського відділення (Єфремова Ю., Довбня Ю., Жарчинська О., Шпачук О., Шляга Л. та Чернуха Н.), а також майбутній фельдшер Ковтонюк М. розігрували історію за фільмом «А зори здесь тихие…», який одразу всі упізнали, що викликало неабиякі емоції, адже цей фільм є досить відомим та чи не найкраще демонструє роль жінки в часи війни. Глядачі із захватом слухали історії, спогади, дивились уривки з фільмів, присвячені Великій Вітчизняній війні, емоційний вплив яких сприяв збагаченню знаннями з курсу всесвітньої історії та історії України.
      Наприкінці заходу викладач історії Чорнописька О.І. провела пізнавальну гру з глядачами «Вгадай мелодію», в якій із превеликим задоволенням взяли участь і студенти, і викладачі.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com
Facebook
Instagram
YouTube