Академія медицини майбутнього

      У 2019 році на базі Житомирського медичного інституту розпочав роботу освітній центр «Академія медицини майбутнього», що створений з метою надання допомоги учням 5-9 класів у професійному визначенні, ознайомлення з базовими медичними дисциплінами, розвитку талантів та здібностей, сприяння соціальній та психологічній адаптації, формування навичок ведення здорового способу життя.
      Оскільки учні стають на шлях вибору майбутньої професії ще в дитинстві, ми даємо змогу вже у середній школі, одягнувши білий халат, відчути себе студентом-медиком.
      Завданнями діяльності освітнього центру є:
      • Розширити знання учнів у сфері медицини;
      • Опанувати методи ведення здорового способу життя та активного їх застосування для збереження та зміцнення здоров'я;
      • Розвивати здібності учнів до самоосвіти, використання різних джерел інформації; дослідницькі та практичні вміння; розвивати культуру комунікації;
      • Сформувати навички дослідницької роботи;
      • Продемонструвати учням специфіку медичних професій.
      У доступній ігровій формі на лекційних та практичних заняттях учні отримують базові медичні знання: навчаються надавати першу допомогу, вивчають основи медико-санітарної підготовки та профілактики стоматологічних захворювань, поглиблюють знання іноземних мов за професійним спрямуванням (англійська, німецька). Водночас слухачі мають змогу розвивати свої таланти на заняттях з вокалу, фітнесу. Долучаться до української традиції розпису крашанок. Вивчатимуть особливості української культури, наприклад, історію вишиванки та її таємниці. Слухачі академії мають змогу відчути життя студента медичного закладу вищої освіти та отримати цінні поради від досвідчених викладачів і студентів.
      Заняття проводяться двічі на тиждень (вівторок та четвер) з 17:00 до 19:00, протягом цього часу слухачі відвідують два різних заняття та отримують необхідні поради та знання.
      Запрошуємо стати частинкою життя освітнього центру «Академія медицини майбутнього», вдосконалювати себе та весело проводити час у колі однодумців!
За більш детальною інформацією телефонуйте
+380933068966 Мельник Анна ОлександрівнаНаші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]