Навчально тренінговий центр

У Житомирському медичному інституті відбулась державна атестація здобувачів освіти ОПП "Акушерська справа". Цього року вперше вона здійснювалася у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

Протягом 10-12 січня в Навчальному тренінговому центрі Житомирського медичного інституту проведено цикл тренінгів з домедичної допомоги для вчителів ліцеїв та працівників дошкільних навчальних закладів нашого міста.

Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради - офіційний провайдер освітньої послуги з навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності.

Уже зовсім скоро в Навчальному тренінговому центрі Житомирського медичного інституту стартує практичний курс «Догляд за важкохворими в домашніх умовах» для осіб, які не мають медичної освіти.

29-30 вересня відбувся робочий візит фахівців Україно-швейцарського проєкту " Розвиток медичної освіти" для проведення консультації- тренінгу з використання комунікаційного обладнання в Навчальному тренінговому центрі інституту.

Викладачі Навчального тренінгового центру Житомирського медичного інституту Антоніна Можарівська та Наталія Слінчак взяли участь у тренінгу з тактичної медицини

Житомирський медичний інститут продовжує проводити навчання з домедичної допомоги і базової підтримки життя для мешканців громади.

У Навчальному тренінговому центрі ЖМІ продовжується навчання здобувачів освіти. Викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Дячук Т.В. та Жовнерчук В.Р. провели тренінг

Здобувачі освіти натхненно працюють в Навчальному тренінговому центрі ЖМІ разом з Лаговською Галиною Іванівною

Студенти Житомирського медичного інституту продовжують брати участь у тренінгах з відпрацювання практичних навичок на базі Навчального тренінгового центру ЖМІ.

Житомирський медичний інститут дбає про забезпечення надання якісних освітніх послуг в умовах воєнного часу.

Алгоритми і правила надання домедичної допомоги

Тренінг з порятунку життя: основи домедичної допомоги від студентів-медиків

Ми завжди раді вітати школярів Житомира та області в Навчальному тренінговому центрі ЖМІ, адже тут молодь може провести час з користю та у формі цікавої інтерактивної взаємодії здобути знання, що будь-якої миті можуть стати в пригоді.

Навчальний тренінговий центр ЖМІ створений за сприяння україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти", учасником якого є наш інститут!

4 грудня інструктори Навчального тренінгового центру Наталія Слінчак та Алла Варич провели тренінг "Домедична допомога дітям" для кандидатів у патронатні вихователі від Житомирського обласного центру соціальних служб!

25 червня в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відбулося відкриття навчального тренінгового центру, створеного в межах реалізації Україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти".Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]