Новини

      1 вересня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти нового поповнення інституту. З вітальним словом до молоді, яка обрала почесний шлях фахового та духовного зростання задля служіння благородній меті – збереженню здоров’я нації, звернулися представники адміністрації області: начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Суслик М. П., голова асоціації медичних сестер Житомирської області Тевс С.С., які побажали студентам, що сьогодні вперше одягли білі халати, наполегливо рухатись в обраному професійному напрямку, насолоджуватися роками студентського життя в стінах одного з провідних вищих навчальних закладів України та в майбутньому стати найкращими представниками медичної сфери.
      Щирі побажання доброї дороги та успіху студентам-першокурсникам висловив ректор інституту – Віктор Йосипович Шатило, який відзначив, що весь колектив Житомирського інституту медсестринства наполегливо працюватиме заради того, щоб прагнення кожного студента навчального закладу опанувати одну з найскладніших і надважливих професій здійснилося.
      Разом з головою ради студентського самоврядування Трохимчуком В. присутні проголосили клятву студента-першокурсника, а також для них вперше пролунав гімн Житомирського інституту медсестринства.
      Водночас до Дня знань у холі інституту представниками бібліотеки був організований книжковий флеш-моб «Від книги до світла, до знань, до життя», де було представлено підручники, навчальні посібники та додаткова література, що забезпечують навчальний процес різних напрямків підготовки студентів інституту.
Наші партнериНаші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]