Новини

30 серпня 2019 року в Комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти нового поповнення інституту. Цього року на навчання зараховано 312 студентів, які здобуватимуть високоякісну медичну освіту за спеціальностями «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Громадське здоров’я», «Фізична терапія, ерготерапія», «Стоматологія»
На честь першокурсників традиційно пролунав Гімн студентства, після чого разом з головою ради студентського самоврядування Ельдаром Нурдіновим присутні проголосили клятву студента-першокурсника.
Щиро привітав молоде поповнення ректор інституту В.Й. Шатило, який відзначив, що високоякісна вища освіта – це фундамент кожної нації, запорука розвитку суспільства. Житомирський медичний інститут має 145-річний досвід підготовки медичний кадрів, тож професійний колектив навчального закладу готовий надати грунтовні знання для нового покоління студентів, що обрали одну з найгуманніших професій у світі. Віктор Йосипович побажав першокурсникам старанності в навчанні та яскравих студентських років.
Начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації М.П. Суслик привітав студентів і батьків з новим важливим етапом в їхньому житті та побажав, щоб одягнуті білі халати, що завжди були символом професіоналізму та загальнолюдських чеснот, не були заплямовані ні під час навчання, ні протягом подальшої професійної діяльності.
Голова асоціації медичних сестер Житомирської області Тевс С.С. привітала присутніх зі святом, розповіла про свій шлях становлення в професії: від студентки Житомирського медичного інституту до заступника головного лікаря обласної лікарні, та побажала першокурсникам насолоджуватися роками студентського життя в стінах одного з провідних вищих навчальних закладів України та в майбутньому стати найкращими представниками медичної сфери.
Слова привітань та щирі побажання успіху на шляху до обраної професії висловила голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я А.Ф. Супряга.
Наприкінці заходу на честь усіх присутніх традиційно пролунав Духовний гімн України.
Дорогі першокурсники, студенти-бакалаври та магістри! Нехай світлим і радісним буде ваше студентське життя! З радістю творіть власне майбутнє добрими вчинками та сумлінним навчанням! І нехай вашими добрими справами змінюється наша рідна мати – Україна!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]