Новини

      20 років тому в Житомирському базовому медичному коледжі з'явився новий співробітник: розпочала професійну діяльність на посаді заступника директора кандидат педагогічних наук Валентина Анатоліївна Копетчук.
       Протягом багатьох років плідної роботи на посадах проректора з навчальної роботи, доцента кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Житомирського медичного інституту Валентина Анатоліївна виявила себе як вдумливий та ефективний керівник, високопрофесійний викладач, долучившись до підготовки багатьох поколінь медичних фахівців.
      Сьогодні Валентину Анатоліївну нагороджено почесними грамотами від Департаменту охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради та ППО інституту за багаторічну сумлінну працю, значний внесок в розвиток охорони здоров'я, високий професіоналізм, відданість справі, ініціативність, досягнуті успіхи в роботі та у зв'язку з виходом на пенсію.
       Шановна Валентино Анатоліївно! Дякуємо вам за ці роки співпраці, ваш вагомий внесок у розвиток Житомирського медичного інституту. Зичимо вам здоров'я, наснаги, благополуччя та миру!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]