Новини

      3 березня в Житомирському медичному інституті відбулася звітно-виборча конференція, що мала на меті оприлюднення доповіді про підсумки роботи за звітний період чинного голови ради студентського самоврядування Ельдара Нурдінова та проведення чергових виборів на заміщення цієї посади.
      Ельдар Нурдінов ознайомив присутніх з провідними напрямками роботи та досягненнями ради студентського самоврядування інституту за період його головування. Присутні схвалили роботу голови студради.
       Цьогорічними кандидатами на посаду голови ради студентського самоврядування інституту стали: студентка 201 групи відділення «Лікувально-акушерська справа» Людмила Магалецька, студент 301 групи відділення «Стоматологія» Ельдар Нурдінов, студент 301 групи відділення «Лікувально-акушерська справа» Євгеній Грек. Кожен з кандидатів презентував свою програму дій як голови студради навчального закладу. До проведення конференції долучились представники адміністрації навчального закладу: проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В., директор коледжу Піскарьова А.І. та голова профспілкового комітету студентів Ірина Миколаївна Кочук-Охман, які висловили слова підтримки щодо ініціатив усіх кандидатів.
      За результатами голосування перемогу здобув Ельдар Нурдінов - 53 % відсотки голосів, за Людмилу Магалецьку було віддано 30 відсотків, за Євгена Грека – 17 відсотків. Вітаємо Єльдара Нурдінова з переобранням і зичимо подальшої ефективної та цікавої роботи!
      

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]