Новини

      19 березня 2019 року Житомирський медичний інститут гостинно зустрів перших учнів освітнього центру «Академія медицини майбутнього», що розпочав роботу на базі навчального закладу.
      У межах організаційної частини зустрічі учні та їхні батьки ознайомилися з планом роботи Академій, який представила керівник освітнього центру Мельник Анна Олександрівна, а також з викладачами, які супроводжуватимуть юних дослідників на шляху в медицину, розвиватимуть інтелектуальні й творчі здібності молоді, підтримуватимуть кожного в прагненні бути здоровою, розумною, унікальною та всебічно розвиненою особистістю.
      Привітали членів Академії та побажали їм наснаги, допитливості та гарного настрою на дорозі до нових відкриттів представники адміністрації Житомирського медичного інституту: проректор з навчальної роботи Гордійчук С.В., проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В., директор коледжу Піскарьова А.І., фахівець з профорієнтації Левківська С.М.
      Також учні Академії взяли участь в екскурсії навчальним закладом, отримали відповіді на всі організаційні питання та консультацію щодо графіка роботи освітнього центру.
      Разом з представниками психологічної служби інституту Боримською Л.В. та Полчановою Г.С. майбутні слухачі Академії познайомилися, розповіли про свої захоплення, вподобання та створили «дерево очікувань» щодо подальшого навчання. Наприкінці зустрічі всіх гостей було запрошено на частування смаколиками та чаювання.
      Щиро бажаємо першим членам Академії медицини майбутнього позитивних емоцій, нових знать і незабутніх вражень! Також запрошуємо учнів 5-9 класів долучатися до роботи освітнього центру! Ми чекаємо на вас!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]