Новини

      У період з 22 по 26 жовтня в Житомирському медичному інституті відбулися заходи в межах тижня циклової комісії «Акушерства та гінекології». Розпочалася програма тижня з традиційного конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією». Протягом двох днів фахового змагання студенти демонстрували глибокі теоретичні знання та практичні навички, і за результатами конкурсних випробувань було визначено переможців: І місце розділили студентки Бондар Інна (401 група) та Цимбалюк Аліна (402 група); ІІ місце – Побережник Назар (401 група), Смичек Альона (401 група); ІІІ місце – Орлова Анна (401 група), Тофан Альона (402 група).
      24 жовтня відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів акушерсько-гінекологічних дисциплін закладів житомирської області, в межах якого викладачі інституту представили декілька заходів: голова методичного об’єднання Лаговська Г.І. провела майстер-клас на основі компетентнісного підходу на тему «Кровотечі в ранньому післяпологовому періоді». Студенти працювали в малих інтерактивних групах, розв’язували складні професійні ситуації шляхом участі в ділових іграх та аналізу ситуаційних задачах. Також присутні взяли участь у відкритому засіданні науково-дослідницького гуртка на тему «Відомі та нові аспекти акушерства та гінекології», що діє під керівництвом викладача інституту Мосійчук Л. Г. Завершив засідання регіонального методичного об’єднання науковий студентський семінар-тренінг на тему «Передові технології в акушерстві та гінекології», який підготували викладачі Козирацька Л.М. та Яворська Т.І.
      26 жовтня відбувся науковий студентський семінар-тренінг на тему «Ведення вагітності та пологів при екстрагенітальній патології». Захід був підготовлений викладачем акушерства та гінекології Куценко Г.Ф., викладачем медсестринства в акушерстві та гінекології Риженко О.В. та студентами 402 групи «Лікувально-акушерського» відділення, 305 та 405 групами відділення «Сестринська справа».
      Під час семінар-тренінгу розглядались питання частоти екстрагенітальної патології у вагітних, її виявлення та профілактики ускладнень. Також студенти торкались питань класифікації набутих та вроджених вад серця, мітрального та аортального стенозу, ревматизму, оперованому серцю у вагітних, порушення ритму і провідності, пролапсу мітрального клапана та ведення вагітності й пологів при цих патологіях. У своїх доповідях, студенти звертали увагу на ризик виникнення гіпертонічної хвороби, артеріальної гіпотензії у вагітних, варикозної хвороби вен та синдрому здавлення нижньої порожнистої вени.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]