Новини

      З 23 по 27 жовтня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено ряд заходів у контексті тижня відділення «Акушерська справа» й циклової комісії акушерства та гінекології. Зокрема, 23 жовтня розпочав роботу конкурс фахової майстерності «Кращий за професією», учасники якого мали змогу продемонструвати високий рівень набутих теоретичних знань і практичних навичок з акушерства та гінекології, виявити свою компетентність і професійний потенціал. Організаторами фахового змагання стали завідувач відділення Кучерук І.В і голова циклової комісії Лаговська Г.І. Участь в конкурсі взяли студенти IV курсу відділення «Акушерська справа». За результатами дводенного конкурсу І місце розділили студенти Рибас Р. (402 а/с) та Бабелюк Я. (403 а/с), ІІ місце – Паром’ян М. (402 а/с) і Прибельська В. (402 а/с), ІІІ місце – Круглій Д. (403 а/с) та Малюк В. (401 а/с).
      25.10 відбулося відкрите практичне заняття на тему «Маткові кровотечі під час пологів і в післяпологовий період», підготовлене та проведене викладачем циклової комісії Шрамко Л.П.
      26.10. на базі навчального закладу було проведено засідання регіонального методичного об’єднання викладачів акушерсько-гінекологічних дисциплін, у межах якого відбулося відкрите засідання студентського науково-дослідного гуртка на тему «Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах». Організаторами й модераторами зустрічі стали викладачі акушерства та гінекології Козирацька Л.М. і Яворська Т. І. Учасники та гості засідання ознайомилися з сучасними світовими досягненнями в наданні невідкладної медичної допомоги, новітніми підходами до обстеження, ведення вагітності та пологів при маткових кровотечах, діабеті, туберкульозі, інфекційних захворюваннях. Також під керівництвом викладача-методиста Мосійчук Л.Г. проведено науковий студентський семінар-тренінг «Гострі проблеми в акушерстві та гінекології».
      Підсумував насичену подіями програму тижня відділення «Акушерська справа» організований викладачем акушерства та гінекології Лаговською Г.І. виховний захід на тему «Голодомор 1932-33 р.р.», метою якого стало прагнення ознайомити студентів з трагічними сторінками історії нашої держави, вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями земляків, сформувати у молоді розуміння найвищої цінності людського життя, свободи, правди та справедливості.
      Підбиття підсумків тижня відділення «Акушерська справа» й циклової комісії акушерства та гінекології відбулося в межах засідання круглого столу «Формування професійних компетенцій майбутніх медичних працівників у системі новітніх освітніх технологій», участь в якому взяли викладачі інституту та представники вищих медичних навчальних закладів регіону.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]