Новини

      У сучасному світі надзвичайної актуальності та гостроти набирає проблема булінгу в закладах освіти, коли учні або студенти принижують честь та гідність один одного заради «слави» чи «визнання». КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР активно впроваджує комплекс заходів щодо протидії булінгу та сприяє вихованню свідомих, толерантних та чуйних громадян України.
       У межах цієї діяльності 5 березня 2019 року викладачем української мови Мельник Анною Олександрівною разом зі 101-ою групою відділення «Лікувально-акушерська справа» було проведено відкриту виховну годину на тему «Що таке булінг?». Під час заходу студенти та гості мали змогу проаналізувати запропоновані ситуації конфлікту між студентами, з’ясувати сутність булінгу та його відмінність від жорстоких жартів або насильства, знайти причини жорстокої поведінки або бездіяльності молоді в таких ситуаціях.
      Студенти склали перелік осіб та установ, до котрих варто звертатись у ситуаціях знущання та запропонували варіанти, як вберегти себе від конфліктів з однолітками. Було знайдено можливі шляхи викорінення булінгу зі студентського життя. Також у ході виховної години учасники ознайомились зі змістом статті №173-4 Кодексу про адміністративні правопорушення. В ігровій формі, виконуючи роль суддів, студенти ознайомилися з визначеними законодавством України видами відповідальності за протиправні дії, що були зображені на пропонованих ілюстраціях.
      Мельник Анна Олександрівна допомогла студентам дійти висновку, що до боулінгу вдаються лише невиховані та «слабкі» особистості. Наприкінці виховної години студенти та гості обмінялись написаними на листівочках компліментами, що було проявом людяності, доброзичливості й поваги до кожної особистості.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]