Новини

       27 лютого на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» в межах «студентського» туру містами України відбулася спільна зустріч лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі та представників проекту U-Report зі студентами навчального закладу. На зустрічі обговорювалися актуальні питання сьогодення, студенти виявили зацікавленість та обізнаність у багатьох сферах, починаючи від музики, завершуючи політичними та соціальними проблемами.
      З презентацією діяльності U-Report виступив національний консультант Річард Герц, який розповів, що цей проект ініційований ЮНІСЕФ Україна – всесвітньою організацією, що є лідером із захисту прав та інтересів дітей у світі. Завдяки проекту шляхом опитування через sms-повідомлення, інтернет-спілкування, дописи в соціальних мережах молодь має змогу висловити свою думку про те, що вона прагне змінити навколо себе та в країні.
      Тарас Тополя розповів про свою творчість і родину, громадську діяльність, сучасну ситуацію в Україні та волонтерство, висловив своє розуміння патріотизму та окреслив власний погляд на майбутнє нашої держави й провідну роль молоді в становленні нової України. Тарас щиро відповідав на численні запитання аудиторії, а наприкінці зустрічі зробив справжній подарунок своїм шанувальникам – за ініціативи студради інституту виконав декілька вже відомих і нових композицій під акомпанемент житомирських музикантів. Натомість студенти інституту подарували Тарасу Тополі торт у вигляді сонця та висловили очікування на нову зустріч зі співаком та гуртом «Антитіла» на концерті в Житомирі, що відбудеться в квітні у межах великого всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Сонце».
      Зі словами вдячності за насичену позитивними емоціями зустріч до гостей звернулися голова профкому співробітників інституту Любов Вадимівна Боримська та голова ради студентського самоврядування Віталій Трохимчук, які не лише подякували організаторам та учасникам заходу, а й відзначили надзвичайну актуальність таких зустрічей для становлення суспільно активної молоді, що має чітку громадянську позицію, щиро виявляє пошану до рідної землі, намагається змінити оточуючий світ на краще.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]