Новини

      4 березня 2017 року на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся ХVІІ Міжнародний фестиваль арт-терапії «АРТ-ПРАКТИК». Організатори заходу: громадська організація «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», Всеукраїнська тренінгова компанія «Основа», тренінговий центр Олени Тараріної та Міжнародна академія арт-терапії.
       В цьому фестивалі брали участь не лише практичні психологи, соціальні педагоги, психотерапевти, а й викладачі та студенти нашого навчального закладу. Найкращі професіонали з Києва, Вінниці, Житомира поділилися з присутніми інноваційними методами арт-терапії, які можна використовувати в своїй практиці.
      Для кожного це стало важливою сходинкою на шляху особистісного зростання, подолання конфліктних ситуацій, вирішення сімейних проблем, пошуку та розвитку творчого потенціалу, профілактики психоемоційного вигорання в професійній діяльності тощо.
      Фахівці мали можливість ознайомитися з арт-практиками з наступних напрямків: робота з дітьми, які мають обмеженні можливості; арт при кризах, арт зі страхами та втратами, розвиток жіночності та інш.
      Окрасою цього чудового заходу став мотиваційний тренінг-лекція від О.Тараріної, кандидата педагогічних наук, практичного психолога, арт-терапевта, бізнес-тренера, коуча, президента «Східноукраїнської асоціації арт-терапії» автора книг, аудіокниг, метафорічних карт, трансформаційних ігор тощо.
       АРТ-PRAKTIK – це дивовижне місце, де розкриваються таланти, вдосконалюються знання та змінюється життя.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]