Новини

      В КВНЗ «Житомирському інституті медсестринства» з 24.10. по 28.10. проходив тиждень відділення «Акушерська справа» та циклової комісії «Акушерства та гінекології».
      В рамках заходів тижня - 24.10 та 25.10 було проведено конкурс фахової майстерності «Кращий за професією», організаторами якого є завідувач відділенням Кучерук І.В, голова циклової комісії Лаговська Г.І. Участь в конкурсі брали студенти IV курсу відділення «Акушерська справа». Учасники демонстрували практичні навички і теоретичні знання з акушерства та гінекології. Перемогу у конкурсі «Кращий за професією» здобули студентка 401 групи Камінська Майя та студентка 402 групи Мандрик Аліна. Переможці були відзначені подяками.
      26.10 була проведена науково – практична конференція на тему: «Профілактика передчасних пологів та загрозливого аборту: сучасні підходи направлені на зниження перинатальної захворюваності та смертності», метою якої є підняття рівня професійних компетентностей студентів за темою «Невиношування вагітності». У відповідності до досягнень новітніх інноваційних технологій в акушерстві, які засновані на доказовій медицині та міжнародних стандартах надання допомоги, були визначені основні принципи сучасних профілактично – лікувальних заходів в роботі акушерки, які направлені на профілактику передчасних пологів, загрозливого аборту, зниження перинатальної захворюваності та смертності. Керівники науково - дослідницької роботи студентів: доктор медичних наук - Яворський П.В, Лаговська Г.І.
      26.10 відбулося відкрите практичне заняття за темою: «Фонові та передракові захворювання жіночих статевих органів». (Під керівництвом викладача - методиста Мосійчук Л.Г.) 27.10 була проведена конференція за темою: «Гострий живіт в гінекології: позаматкова вагітність». Організатори конференції - викладачі акушерства та гінекології Куценко Г.Ф., медсестринства в гінекології Риженко О.В.
      28.10 під керівництвом викладача акушерства та гінекології Козирацької Л.М. та викладача медсестринства в акушерстві та гінекології Яворської Т.І. проводилось відкрите засідання акушерсько – гінекологічного гуртка за темою: «Захворювання, що передаються статевим шляхом. Проблеми. Пошуки. Шляхи вирішення».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]