Новини

       16 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» модераторами всесвітньої благодійної організації АСЕТ, що пропагує здоровий спосіб життя серед дітей та молоді, було проведено інформаційно-просвітницький відеотренінг «Твоє здоров’я – твоє майбутнє».
       Захід відбувся завдяки ефективній співпраці представників соціально-психологічної служби інституту Л. В. Боримської і Г. С. Полчанової та завідуючих відділеннями «Стоматологія ортопедична» З. О. Вакулович і «Стоматологія» В. М. Косенко, які зініціювали проведення в навчальному закладі тренінгу АСЕТ, присвяченого темам, що не втрачають актуальності в сучасному світі та набувають особливого значення в молодіжному середовищі.
      Організатори заходу мали на меті інформувати студентів про негативні наслідки вживання алкогольних, наркотичних речовин і тютюнових виробів, ознайомити їх з основними правилами щодо Інтернет-безпеки, сформувати у молоді цілісне уявлення про особисту відповідальність за своє здоров’я і майбутнє.
      Під час інтерактивної зустрічі учасники мали змогу не лише отримати важливу інформацію щодо основ здорового способу життя, а й взяти участь у виконанні цікавих індивідуальних і групових завдань, здійснити обмін думками й набутим досвідом у тематичних дискусіях. Завдяки проведеному тренінгу студенти інституту отримали нагоду оцінити свій спосіб життя та визначити для себе ефективні шляхи подальшого розвитку як унікальної, фізично та психологічно здорової особистості.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]