Новини

      26 березня 2019 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на порядку денному якого розглядалося питання атестації педагогічних працівників інституту: члени комісії ознайомилися з атестаційними листами, презентаціями-звітами, експертними картками, навчально-методичними матеріалами викладачів.
      Усього атестаційною комісією було заслухано 32 доповіді-звіта від викладачів, що підлягали атестації в поточному році. Члени атестаційної комісії відзначили підвищення рівня професійного зростання викладачів, що атестувалися, зауважили активізацію наукової роботи та видавничої діяльності. Було наголошено на тому, що навчально-методичні матеріали, розроблені цими викладачами, були представлені на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019».
      За результатами таємного голосування підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст» та педагогічному званню «старший викладач» двом викладачам; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 4 викладачам та «спеціаліст першої категорії» 5 викладачам (один викладач підтвердив першу категорію).
      Також атестаційна комісія Житомирського медичного інституту подала клопотання до атестаційної комісії ІІ рівня при Управлінні охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації про присвоєння (відповідність) вищої категорії та педагогічних звань 20 викладачам навчального закладу.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]