Новини

      14 листопада в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР відбувся завершальний етап конкурсу «Кращий студент ЖМІ - 2019», приурочений до Міжнародного дня студентів та 145-річного ювілею навчального закладу.
      Протягом 2 місяців організаційний комітет обирав найкращих студентів за різними напрямками: досягнення в навчанні, успіхи на ниві науки, творча обдарованість, активна громадська діяльність. За результатами проведеної клопіткої роботи дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів було відзначено студентів, котрі дійсно є гордістю нашого інституту та вже неодноразово доводили, що вони – найкращі!
       Однак найбільш хвилюючим, відповідальним та надзвичайно яскравим етапом конкурсу стало запекле змагання 5 переможців у різних номінаціях: Лілії Павлюк (201 «Лікувально-акушерська справа»), Ельдара Нурдінова (301 «Стоматологія»), Іванни Прищепи (301 «Сестринська справа»), Дар’ї Любкіної (202 «Сестринська справа»), Наталії Опанасюк (601 «Сестринська справа» (магістр)), які зі сцени перед великою аудиторією студентів, адміністрації та співробітників, вельмишановним журі упевнено представляли себе та свої життєві досягнення в боротьбі за звання найкращого студента Житомирського медичного інституту.
      За результатами конкурсної програми, що складалася з 3 етапів, журі, до складу якого ввійшли як представники від нашого начального закладу, так і запрошені гості, визнали переможницею студентку 201 групи відділення «Лікувально-акушерська справа» Лілію Павлюк, яка підкорила всіх присутніх у залі багатогранністю своєї особистості.
       Усіх учасників і гостей заходу щиро привітав ректор інституту – Віктор Шатило, який відзначив, що колектив інституту пишається нашим студентством, а такий конкурс ще раз підтвердив талант, розум, креативність, високі моральні принципи нашого молодого покоління.
       Також в межах заходу відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу студентських талантів «Дебют першокурсника» та призерів І етапу олімпіад з української філології. Окрасою конкурсу стали художні номери: пісні, танці, виступ юної вихованки освітнього центру «Академія медицини майбутнього».
      Щиро дякуємо всім, хто долучився до створення цього яскравого і дуже важливого для студентів свята, і вітаємо велику студентську родину Житомирського медичного інституту з прийдешнім Міжнародним днем студента!
      
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]