Новини

      7 лютого викладачем біології Шевчук Іриною Вікторівною було проведено відкрите практичне заняття на тему «Статеве розмноження. Будова статевих клітин».
       Протягом підготовки та під час проведення заняття було використано ряд ефективних методик та прийомів навчання. Студенти 104 групи відділення «Сестринська справа» були поділені на групи, домашнім завданням кожної з яких було вивчення окремих форм статевого розмноження. Використання інтерактивної технології колективно-групового навчання «Ажурна пилка» допомогло засвоїти навчальний матеріал, необхідний як для успішного виконання контрольної роботи з теми, так і для складання ДПА з біології. Також на занятті були використані такі інтерактивні методики, як «Мозковий штурм», «Ромашка Блума», «Метод малих конкурентних груп», в основі яких лежать принципи особистісно-орієнтованого навчання, безпосередньої участі кожного учасника як шукача шляхів розв’язання проблемного питання.
      Проведене практичне заняття унаочнює загальну спрямованість навчального закладу на використання найновіших високоефективних педагогічних технологій задля створення максимально комфортних та сприятливих умов для формування глибоких знань, умінь та навичок студентів.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]