Новини

      30 листопада 2017 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради був проведений відкритий регіональний захід – бінарний брейн-ринг з інфектології, основ екології та профілактичної медицини, в ході якого розглядалися питання виникнення та розвитку інфекційних хвороб, які тісно пов’язані з проблемою забруднення довкілля (повітря, ґрунту, води та продуктів харчування), а також виникають при несвоєчасному проведенні профілактичних заходів.
      Інтелектуальне змагання проведено з навчально-пізнавальною метою для визначення найбільш ерудованих та обізнаних студентів з інфектології, основ екології та профілактичної медицини. Під час проведення всіх раундів застосовувались новітні технології навчання, що позитивно вплинуло на процес сприйняття, засвоєння та творчого застосування знань у ході виконання завдань.
      У бінарному брейн-ринзі взяли участь студенти 301 та 302 груп відділення «Акушерська справа». Наставниками команд стали викладачі: Андрушко І.В., Тітова О.Т., Табачук Л.П.
      За результатами брейн-рингу команда «Гіппократи», до складу якої входили студенти 301 групи, виборола І місце, команда «Detected virus» (302 група) – ІІ місце. Студенти відзначені грамотами за активну участь в інтелектуально-пізнавальному заході.
      На брейн-ринзі були присутні представники адміністрації, викладачі інституту та гості навчального закладу: директор коледжу - Піскарьова А.І., методисти медичного інституту Коваленко В.О., Махновська І.Р., асистент кафедри «Сестринська справа» Купріяненко А.В., голова циклової комісії спеціальних дисциплін Табачук Л.П., викладачі циклової комісії: Гусаревич Л.А., Лучак Л.Д., Іщук С.М., Шинкарьова С.К., Дядюк В.В., а також викладач інфектології КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради – Боришкевич А.П.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]