Новини

      23 травня в Житомирському медичному інституті викладач світової літератури Степанюк Т.М. провела відкрите заняття на тему «Медицина в житті і творчості М.О.Булгакова». Студенти 101 групи відділення «Сестринська справа» не лише ознайомилися з життєвим і творчим шляхом геніального російського письменника українського походження, а й дізналися про роль медицини в житті митця.
      Практичне заняття проходило у форматі телеефіру. Було організовано три інтерактивні студії: «Життя відомих людей», де студенти розповідали про віхи життя письменника; метою студії «Будьте здорові» було проінформувати про захворювання, що траплялися в його лікарській практиці; «Історії кохання» занурили всіх присутніх у вир непростих стосунків письменника з жінками. Як і на будь-якому каналі, не обійшлося без реклами та лотереї.
      У ході заняття студенти були залучені до різних видів навчальної діяльності: виконували інтерактивні вправи, розвивали навички творчого та критичного мислення під час роботи у малих групах. Широкого застосування набула також і проектна робота. Апогеєм заняття став бук-трейлер до роману «Майстер і Маргарита», метою якого було заохотити студентів до подальшої роботи над романом.
      Присутні на занятті директор коледжу Піскарьова А.І., методист Коваленко В.О., викладачі інституту Шарнопільська В.Ю., Голумбевська М.В., Левківська С.М., Кірячок М.В., Сердега Н.О., Ващенко А.О., Мельник А.О. високо оцінили роботу Степанюк Т.М.: відзначили високий організаційно-методичний рівень заняття, зокрема ретельне планування роботи та творчий підхід викладача, що й стали запорукою високої ефективності заняття.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]