Новини

      16.05.2017 до КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради на чолі з начальником відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації Житомирської області Сташенко Г.Ф., завітали директори шкіл Черняхівського району.
      Під час зустрічі ректор інституту – Віктор Йосипович Шатило розповів про особливості підготовки медичних кадрів; досягнення у сфері міжнародного співробітництва; непересічні успіхи студентів навчального закладу в науковій та освітній діяльності, мистецтві, спорті, волонтерстві та ін. При цьому зазначив роль педагогів школи в підготовці учнів до вступу до вищих навчальних закладів і високий рівень знань абітурієнтів, які забезпечує школа.
      Досвідом науково-педагогічної діяльності з гостями поділились: Гордійчук С.В., проректор з навчальної роботи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри природничих дисциплін з темою «Забезпечення якості освітнього процесу у КВНЗ “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради»; Свиридюк В.З., проректор з наукової роботи, доктор медичних наук з темою «Наукові дослідження магістрів медсестринства Житомирського інституту медсестринства»; Яворський П.В., проректор інституту, доктор медичних наук з темою «Організація практичного навчання студентів Житомирського інституту медсестринства в умовах лікувально-профілактичних закладів області»; Махновська І.Р., кандидат педагогічних наук, методист з темою «Ступенева медсестринська освіта: досягнення та перспективи»; Коваленко В.О. кандидат педагогічних наук, методист з темою «Сучасні підходи підвищення якості освітнього процесу у вищих медичних навчальних закладах»; Левківська С.М., відповідальний секретар приймальної комісії з темою «Вступна кампанія – 2017 рік».
      Було проведено екскурсію закладом, де гості ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту: оглянули навчальні аудиторії, лабораторії доклінічної підготовки, відвідали зал Вченої ради і конгрес-центр.
      Начальник відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації Житомирської області Сташенко Г.Ф. та керівники освітніх закладів висловили своє захоплення багатою матеріально-технічною навчальною базою, спеціалізованими кабінетами і лабораторіями, сучасними технічними засобами навчання та щиро подякували ректору та колективу інституту за виявлені гостинність, доброзичливість та дружню атмосферу від студентів і викладачів.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]