Новини

      У період з 10 по 13 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися заходи в межах тижня циклової комісії терапевтичних дисциплін, об’єднані гаслом «Здоров’я для всіх» відповідно до рекомендацій ВООЗ на 2018 рік.
      10 квітня викладач циклової комісії Л.З. Олефір разом зі студентами 403 групи відділення «Сестринська справа» організувала та провела акцію до Всесвітнього дня здоров’я «Зважені та щасливі», де студенти та співробітники інституту мали змогу виміряти свої антропометричні показники, а також отримати корисну та актуальну інформацію щодо здорового харчування й профілактики ожиріння. Доповнила та увиразнила акцію тематична виставка науково-медичної літератури «Ожиріння: медичні та соціальні наслідки», підготовлена працівниками бібліотеки інституту.
      11 квітня на базі навчального закладу було проведено науково-практичний семінар «Здоровий спосіб життя – шлях до довголіття». Участь у заході взяли студенти IV курсу відділень «Сестринська справа» і «Лікувальна справа» Руденкова А., Кіндрук А., Смиковська О., Матвійчук В., Рогозовська В., які представили результати власних наукових пошуків, що стосувались біології старіння, демографічних показників, їх тенденцій в Україні та Житомирській області, особливостей харчування людей похилого віку, геронтологічної допомоги населенню та ін. Науковими керівниками дослідницьких робіт і організаторами заходу стали викладачі циклової комісії О.А. Козакевич, Т.М. Павлова та В.В. Степанчук. Учасниками семінару стали і психологи інституту: Л.В. Боримська та Г.С. Полчанова, які розповіли присутнім на заході про психологічні аспекти спілкування з людьми похилого віку.
      Цього ж дня за ініціативи викладачів і голови циклової комісії терапевтичних дисциплін В.В. Степанчук в інституті відбулась IV Регіональна науково-дослідна студентська конференція «Актуальні питання клінічної медицини». У межах наукового форуму студенти IV курсу відділень «Сестринська справа» і «Лікувальна справа» Житомирського медичного інституту та Бердичівського медичного коледжу представили 20 наукових доповідей щодо важливих аспектів сучасної клінічної медицини, як то: аналіз рівня поширеності гломерулонефриту в Житомирській області, фактори ризику виникнення гіпертонічної хвороби, визначення індивідуального рівня фізичного здоров’я за Пироговою серед студентів ЖМІ, адаптаційний потенціал студентів ЖМІ, проблемні питання діагностики та лікування пацієнтів із соматичною патологією, роль медичної сестри у профілактиці інфаркту міокарда, дослідження рівня стресостійкості студентів ЖМІ, вплив сну на успішність навчання студентів ЖМІ, артеріальна гіпертензія як фактор ризику розвитку інфаркту міокарда та мозкового інсульту та ін. Результати науково-пошукової роботи студентів у вигляді тез надруковані у збірнику матеріалів регіональної наукової студентської конференції «Актуальні питання клінічної медицини». Підсумувало насичену подіями програму дня регіональне методичне об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи на тему «Впровадження інноваційних освітніх технологій при викладанні клінічних дисциплін», де начальник навчально-методичного відділу Ліщук І.І. виступила з доповіддю «Формування здатності до рефлексії в майбутніх медичних працівників у процесі фахової підготовки».
      12 квітня в інституті відбулася олімпіада з внутрішньої медицини серед студентів IV курсу відділення «Лікувальна справа», яку організували викладачі циклової комісії Вовк В.Т., Козакевич О.А., Павлова Т.М., Сіхневич В.А. За результатами змагання перемогу здобула студентка 404 групи Пашинська А., ІІ місце – студентка 405 групи Бернацька Ю., ІІІ місце – студентка 402 групи Матвійчук В.
      Завершенням тижня циклової комісії терапевтичних дисциплін стала зустріч працівників інституту з начальником управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Місюровою М.О., яка ознайомила присутніх з актуальною інформацією щодо важливих питань реформування первинної медико-санітарної допомоги у місті Житомирі.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]