Новини

      12 квітня 2017 року в Житомирському державному технологічному університеті відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів «Актуальні напрями досліджень молодих учених в іншомовному просторі». Як завжди, КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» брав участь не тільки в якості учасників, а й в якості партнерів цієї конференції.
      У традиційно теплій і затишній атмосфері почувалися учасники конференції в ЖДТУ, де всіх привітали проректор з науково-педагогічної роботи ЖДТУ Георгій Виговський, проректор з наукової роботи Житомирського інституту медсестринства Василь Свиридюк, представники Житомирського державного університету імені Івана Франка та інші почесні гості.
      Дослідження молодих науковців були представлені в чотирьох галузях: інженерно-технічні науки, економічні науки, гуманітарні науки, інформаційно-комп’ютерні технології. Презентації доповідей були корисними, цікавими, актуальними і перспективними. Наші студенти Весельська Альона (401 група, відділення «Лікувальна справа»), Дзігунов Іван (403 група, відділення «Лікувальна справа»), Дика Анастасія (301 група, відділення «Лікувальна справа»), Наталія Скремінська (304 група, відділення «Лікувальна справа») і Кузнєцов Дмитро (302 група, відділення «Лікувальна справа») презентували свої дослідження в області медицини і успішно представили їх колегам з інших вищих навчальних закладів.
      Щороку все більше і більше студентів з нашого інституту беруть участь в цій конференції, і не тільки показують свій рівень володіння англійською, а й розвиваються у своїй професійній галузі, використовуючи знання іноземної мови.
      Викладачі англійської мови нашого інституту реалізують важливе завдання вищої освіти: практичне застосування іноземної мови, демонструють здатність наших студентів бути успішним в своїх дослідженнях.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]