Новини

      12-13 вересня наше рідне місто святкувало 1131 річницю від дня свого заснування. У рамках святкування Дня міста студенти Житомирського інституту медсестринства взяли активну участь у пропаганді здорового способу життя шляхом проведення заходів медичного профілактично-просвітницького проекту «Житомир – живи здорово!».
      У ході реалізації проекту студентська молодь інституту залучилась до облаштування містечка «Територія здоров’я, краси, успіху», де здійснювали контроль за рівнем артеріального тиску житомирян та гостей міста, визначали параметри тіла, тестували типи шкіри; майбутні медичні працівники надавали рекомендації по оптимальному харчуванню. Студенти, що навчаються на відділенні «Стоматологія» взяли участь у майстер-класах по правильному чищенню зубів та догляду за ротовою порожниною.
      Традиційно, на території містечка були організовані конкурси, розваги, майстер-класи, спортивні розваги, місця розповсюдження інформаційно-просвітницької поліграфічної продукції по здоровому способу життя.


      За ініціативи ради студентського самоврядування Житомирського інституту медсестринства студентами був проведений флеш-моб "Житомир медичний" з нагоди 1131 річниці від дня заснування міста. Вишикувавшись у формі заголовної букви назви міста, студенти скандували побажання житомирянам, а також виконали гімн міста Житомира.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]