Новини

      13 червня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника – професійного свята, яке вшановує представників однієї з найбільш почесних та важливих професій у світі.
      Щирі привітання та слова глибокої пошани до представників медичного фаху зі святкової сцени пролунали від ректора інституту Віктора Йосиповича Шатило та голови профспілкового комітету працівників інституту Любові Вадимівни Боримської. Також представники адміністрації підбили підсумки традиційного загальноінститутського конкурсу професійного визнання «Тріумф – 2018», метою якого є відзначення вагомих досягнень співробітників в найбільш важливих сферах професійної та суспільної діяльності, мотивація до пошуку та реалізації інновацій в науково-педагогічній діяльності, формування позитивної громадської думки про важливість діяльності кожного структурного підрозділу та кожного представника колективу навчального закладу. Лауреатів конкурсу відзначено почесними грамотами.
      <Доброю традицією цього свята стали привітання колективу та студентства інституту від голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Федорівни Супряги, яка побажала всім присутнім добробуту, злагоди, професійного зростання й удосконалення. Також у межах заходу було оголошено переможців фотоконкурсу «Я люблю медичний інститут»: студентів 101-ї та 102-ї групи відділення «Лікувальна справа», 103-ї та 403-ї групи відділення «Сестринська справа», 101 «Стоматологія», 101 «Сестринська справа» (бакалавр), а також членів Ради студентського самоврядування нагороджено пам’ятними дипломами і подарунками. /div>
      Не оминуло увагою керівництво інституту і найактивніших студентів, які протягом року проявили себе не лише в навчанні, а й у громадській, волонтерській діяльності, продемонстрували непересічні творчі здібності. Яскравих представників студентства навчального закладу також відзначили грамотами.
      Вельми очікуваним продовженням урочистостей став святковий концерт, організований художніми керівниками інституту за підтримки талановитих і креативних студентів навчального закладу. Спеціальним гостем заходу став ведучий концерту – співак, артист театру А. Глущук. Стилізована концертна програма занурила глядачів в атмосферу Бродвею та подарувала нестримну енергію співу і танцю. Також кожен з присутніх мав змогу сфотографуватись у спеціально облаштованих студентами інституту святкових фотозонах.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]