Новини

       10 жовтня у світі та в Україні відзначається День психічного/ментального здоров’я.
      За ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору.
      Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості та збереженню здоров’я в умовах військового стану.
      Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.
      З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем ментального/психічного здоров’я в Житомирському медичному інституті працівники психологічної служби та працівники бібліотеки, разом з кураторами груп провели низку просвітницько-профілактичних заходів, що допоможуть здобувачам освіти впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на заняття та плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту, а саме: виховні години, бесіди на заняттях, виставку літератури, презентацію для ознайомлення, круглий стіл тощо.
       Також студенти та викладачі інституту взяли участь в інтерактивному вуличному івенті «СТЕЖКА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я» на майдані Корольова за участі ДСНС, Пакт в Україні, ГУНП, Юнісеф, ГО In Touch Ukraine Foundation , амбасадорки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Дар’ї Квіткової, організованому для мешканців міста.
      Будьте уважними один до одного та оберігайте власне психічне здоров’я.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]