Новини

      Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови.
      Викладачі Житомирського інституту медсестринства продовжують працювати над постійним вдосконаленням знань студентами української мови. З цією метою студентами та викладачами інституту було організовано низку заходів.
      Студентство інституту медсестринства мало змогу довести свою грамотність, взявши участь у фотовиставці мовних ляпів, у ході якої були представлені найбільш поширені орфографічні, пунктуаційні та мовленнєві помилки та запропоновані варіанти правильного написання та вживання слова. Метою фотовиставки було привернути увагу до грамотності, до проблем знання державної мови майбутніми медпрацівниками.
      Свої знання з української мови студенти перших курсів мали змогу показати на традиційній інститутській олімпіаді з даної дисципліни. За результатами олімпіади найкращими знавцями рідної мови виявились Корнійчук Карина (101 «Лікувальна справа»), Петровська Діана (101 «Лікувальна справа»), Ліщук Леся (101 «Сестринська справа»).
      Студентка 101 групи відділення «Лікувальна справа» Корнійчук Карина представляла Житомирський інститут медсестринства на обласному етапі конкурсу знавців української мови імені Тараса Шевченка, де посіла почесне І місце.
      Інтелектуальний мовно-літературний квест дав змогу студентам навчального закладу позмагатись у вирішенні нестандартних задач та поглибити свої знання з української мови й літератури. Команди змагались між собою у редагуванні текстів, у правильному правописі, підбирали «латки» на фразеологізми, вгадували зашифровані мовознавчі та літературознавчі терміни тощо. За результатами боротьби між командами перемогу здобули 201 «Лікувальна справа» (І місце), 101 «Стоматологія» (ІІ місце), 102 «Сестринська справа» (ІІІ місце).
      Не менш пізнавальною була і мовно-літературна вікторина, де студентство продемонструвало свої ґрунтовні знання з дисципліни: пізнавали письменників за їх портретами, вирішували тестові завдання з української мови, проходили бліц опитування з української мови та літератури. Між учасниками перемогу здобули 101 «Сестринська справа» (І місце), 102 «Сестринська справа» (ІІ місце), 101 «Лікувальна справа» (ІІІ місце).


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]