Новини

      9 листопада у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулися заходи з нагоди відзначення Дня української мови та писемності. Зокрема, викладачами української мови та літератури Кірячок М. В. і Мельник А. О. було проведено мовно-літературну вікторину для студентів-першокурсників усіх відділень, де у дружній атмосфері колективної співпраці та здорової конкуренції учасники змогли продемонструвати свої глибокі знання з української мови, любов та пошану до рідного слова, навички аналізу літературних текстів, творчі здібності. У наполегливому інтелектуальному змаганні перемогу вибороли студенти 102 групи відділення «Лікувальна справа», здобувши почесне І місце. ІІ місце – 103 група «Лікувальна справа». ІІІ місце – 103 група «Сестринська справа».
      Глибоке розуміння значення мови в житті української нації та необхідності її популяризації в молодіжному середовищі продемонстрували студенти нашого інституту, взявши активну участь у конкурсі рекламних гасел, що промовисто закликали до використання української мови в усіх сферах нашого життя. Найбільш активними та креативними учасниками творчого змагання стали Подоліна Олександра (102 лс), Руденька Катерина (104 сс), Подейко Михайло (102 сс).
      10 листопада викладачами української мови та літератури інституту Ковалевською Т. К. і Барановою Л. М. було проведено олімпіаду з української мови серед перших курсів. Перемогу здобула студентка 102 групи відділення «Лікувальна справа» Подоліна Олександра, яка цього року представлятиме наш інститут у мовно-літературних змаганнях на рівні міста та області.
      Також у межах святкування дипломом ІІІ ступеня за перемогу у IV (загальнодержавному) етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації негуманітарного профілю згідно з наказом МОН № 431 від 13.04.2016 нагороджено студентку 201 групи відділення «Лікувальна справа» Каріну Корнійчук. За кваліфіковану підготовку студентки до участі в конкурсі та вагомий особистий внесок в організацію та проведення заходів, що сприяють утвердженню статусу української мови як державної, піднесенню її престижу, виховання в молоді поваги до мови свого народу, подяку від Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації отримали викладачі-словесники Житомирського інституту медсестринства Ковалевська Тетяна Кузьмівна та Рубан-Щуковська Тетяна Олександрівна.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]