Новини

      28 вересня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Святкова атмосфера та піднесений настрій панували в навчальному закладі від самого ранку, адже день розпочався з традиційного конкурсу квіткових композицій, що цього року був присвячений порі безлічі природних барв, мрій і натхнення – осені. Участь у конкурсі взяли 14 навчальних груп, які представили на розгляд журі розмаїття оригінальних композицій, творчо втіливши в роботах власні асоціації на тему «Барви осені».
      За результатами конкурсу журі визначило переможців:
      Гран-прі конкурсу здобула 101 група відділення «Сестринська справа».
      І місце розділили студенти 205 групи «Сестринська справа», 103 групи «Сестринська справа» та 103 групи відділення «Лікувальна справа».
      ІІ місце – 501 «Сестринська справа» (сестра медична-магістр), 301 «Лікувальна справа», 201 «Акушерська справа», 101 «Лабораторна діагностика», 101 «Стоматологія».
      ІІІ місце – 202 «Стоматологія», 101 «Лікувальна справа», 101 «Стоматологія ортопедична», 203 «Сестринська справа».
      Приз симпатій журі – 102 «Сестринська справа» (сестра медична-бакалавр).
      Приз голови журі – 301 «Акушерська справа».
      Усі учасники та переможці конкурсу були відзначені пам’ятними грамотами та солодкими подарунками.
      Яскравим фіналом дня став святковий концерт, що об’єднав велелюдну родину Житомирського інституту медсестринства – студентів, адміністрацію, викладачів і співробітників закладу.
      Щиро привітали з прийдешнім святом усіх присутніх ректор інституту Віктор Йосипович Шатило та голова профспілкового комітету працівників інституту Любов Вадимівна Боримська. Вони нагородили почесними грамотами викладачів навчального закладу, які досягли видатних успіхів на педагогічній ниві, а також переможців щорічного конкурсу «Кращий куратор – 2017». Історію життя й становлення в професії педагога розповіли зі сцени художні керівники інституту Ірина Миколаївна Кочук-Охман, Анастасія Юріївна Петриченко та Сергій Анатолійович Крицький. Зворушлива оповідь-спогад вчительки, яка крізь роки пронесла в серці любов і теплі почуття до кожного учня, не лише об’єднала в єдине ціле яскраві мистецькі номери, а й дала змогу кожному з присутніх із вдячністю згадати своїх вчителів, вшанувати беззаперечну значущість праці тих, хто дарує знання, вміння, віру у власні сили та бажання невпинно йти до визначеної мети.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]