Новини

      25 квітня відбулася студентська науково-практична конференція під девізом «Соціальна та економічна ефективність заходів удосконалення умов та охорони праці», присвячена Всесвітньому Дню охорони праці. Цей захід відбувся за ініціативи кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін (модератор конференції – Дмитрук О.В.), до якої долучилися начальник відділу з профілактики страхових випадків ВД ФССУ у Житомирській області – Л.О. Клісовська та лікар з гігієни праці управління Держпраці у Житомирській області – М.С. Лось.
      Учасники конференції (студенти 404, 405 та 502 груп спеціальності 223 «Медсестринство», спеціалізації «Сестринська справа», освітнього ступеня бакалавр) підготували цікаві матеріали щодо нагальних проблем охорони праці в медичній галузі, а саме: належного проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці; видів та мети проведення медичних оглядів; стану нещасних випадків та професійної захворюваності в галузі охорони здоров’я; забезпечення електробезпеки медичної апаратури та ін. Рядом доповідей було висвітлено особливості охорони праці у медичних установах різного профілю та їх функціональних відділеннях.
      Найбільша значимість конференції полягає у тому, що ґрунтовні теоретичні знання, поряд із життєвим досвідом та практикою є передумовою вироблення практичних навичок із забезпечення безпеки праці, що є необхідним для ефективної діяльності медичної галузі, економічного та соціального розвитку міста, області та держави в цілому.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]