Новини

      23 квітня – Всеукраїнський день психолога!
       Він початку війни в Україні психологічна служба Житомирського медичного інституту (Полчанова Г.С., Боримська Л.В.) продовжує свою роботу у звичному режимі.
       Працівники служби беруть активну участь у заходах інституту (семінар з інформаційної безпеки під керівництвом Антонова О.В., онлайн-заходи професійного спрямування тощо).
       Психологічна служба приділяє увагу й підготовці та створенню рекомендацій з використанням інфографіки для розповсюдження важливої інформації про збереження психічного здоров'я в умовах війни. На телеграм-каналі Житомирського медичного інституту вже опубліковано понад 70 зразків буклетів з актуальних питань сьогодення: перша психологічна допомога, подолання стресових станів, розвиток вольової сфери для різних вікових категорій та ін.
       Важливою складової діяльності служби є проведення консультацій для всіх учасників освітнього процесу.
       21 квітня 2022 року було проведено захід - тренінгове заняття на тему «Поранені душі реальністю подій» з метою розкриття потенційних можливостей життєстійкості - важливого ресурсу особистості в умовах війни.
       Працівники психологічної служби обрали саме цю тему обговорення для того, щоб допомогти учасникам зберегти життєво-енергетичний баланс для подальшого моделювання свого майбутнього.
       У заході взяли участь студенти 101 та 201 груп відділення "Лікувально-акушерська справа", а також викладачі: Шкварок М.Г., Шудренко О.Т., Шевчук І.В., Кірячок М.В., Лаговська Г.І., Кочук-Охман І.М., Чорнописька О.І.
       Спілкування пройшло невимушено, з користю для кожного. Слід відзначити активність всіх учасників.
       Робота психологічної служби триває! Боремося! Долаємо! Перемагаємо!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]